O Firmie...

Dawno dawno temu...

No może nie tak dawno jak byśmy sobie tego życzyli, ale to już ponad 10 lat trwa nasza przygoda.
W 1997 roku powstała firma, która zaczęła działać na rynku poligraficznym, oferowała możliwości druku i kompletnego przygotowania opracowywanych materiałów. Drukarnia dysponowała na początku niewielkimi pomieszczeniami. Stała modernizacja parku maszynowego i doskonalenie systemu jakości zapewniły wzrost zamówień oraz zaufanie klientów.
W listopadzie 2001 roku w działalności firmy nastąpił prawdziwy przełom - zmiana własności prawnej na spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółka funkcjonowała ze swoją ofertą na rynku krajowym i rynkach zagranicznych, prezentowała wysoki poziom usług poligraficznych i zyskiwała coraz lepszą pozycję oraz szerszą grupę wymagających klientów.
Ta właśnie pozycja i stosowanie systemu zarządzania zgodnie z międzynarodowymi normami pozwoliły firmie uzyskać zlecenia od międzynarodowych koncernów elektronicznych i zaopatrywać ich fabryki. Obecnie stosujemy system zarządzania jakością i zarządzania środowiskowego zgodny
z wymaganiami krajowych i międzynarodowych klientów.


Mamy świadomość, że solidność w produkcji i współpracy handlowej to jeszcze nie wszystko.

Potrzebne są jeszcze solidne korzenie w miejscu, w którym się działa.
W związku z tym firma nie zapomina o swoim regionie, wspiera różnorodne akcje charytatywne, promuje kulturę, pomaga niepełnosprawnym. Staramy się, żeby nasza obecność i solidność objawiała się również w wymiarze społecznym.

 


GratisART Sp.z.o.o. © 2008. Wykonanie: Business Sense - linki sponsorowane